Z.P.H EDEL
 jest obecny na rynku branży elektrotechniki użytkowej od 1991r. Do dnia dzisiejszego funkcjonuje jako firma prywatna.

OFERTA


Specjalizujemy się w produkcji transformatorów na rdzeniach: toroidalnych i kształtowych, zasilaczy sieciowych prądu zmiennego itp. Oferujemy także usługi nawijania cewek, dławików, przekładników w parametrach podanych przez Klienta. Większość naszego asortymentu produkujemy w oparciu o zamówienia i specyfikę Klienta. Duży park maszynowy pozwala nam na wykonywanie różnorodnych zleceń. Głównym naszym odbiorcą są firmy produkcyjne. W ofercie posiadamy także gotowe produkty dostępne dla Klienta indywidualnego oraz hurtowni.

JAKOŚĆ


Wszystkie produkowane przez nas wyroby spełniają wymagania norm Unii Europejskiej w zakresie bezpieczeństwa i kompatybilności elektromagnetycznej. O ile tylko jest to możliwe, duży nacisk kładziemy na stosowanie polskich i europejskich półfabrykatów i podzespołów.

Od ponad 25 lat dewizą przewodnią naszej firmy jest wysoka jakość i niezawodność produkowanych transformatorów, oraz estetyka na którą wpływa firmowa obudowa i charakterystyczna kolorystyka. Doświadczona załoga jest gwarantem rzetelności, jakości i trwałości wytwarzanych przez nas wyrobów.

RZETELNOŚĆ


Mając świadomość zmienności rynku cały czas  rozszerzamy ofertę, staramy się skracać terminy realizacji, oraz podwyższamy jakość dostarczanych urządzeń. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni i przekonani co do wartości  i jakości oferowanych przez nas wyrobów.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentowanymi informacjami.


Powrót